Na pamiatku NEW KING
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

vitajte vo fóre ally KAI

2 posters

Goto down

vitajte vo fóre ally KAI Empty vitajte vo fóre ally KAI

Odoslať  loocas Št september 25, 2008 10:31 pm

ahojte, podarilo sa urobiť fórum pre našu ally, so welcome :-)
obsah fóra vidia iba členovia ally, ktorí sú aj zaregistrovaní na fóre (teda nečlenovia nie). zaregistrovať sa dá hneď na úvodnej stránke tohto fóra: kliknete na "Registrácia", zadáte svoje meno (aké máte aj v hre), heslo (aké chcete, ale myslím, že by malo mať aspoň 7 písmen a 2 čísla) a nejakú svoj emailovú adresu a odošlete. Následne mi príde mail a potvrdím vašu registráciu, (predtým si overím, či nový žiadateľ je členom ally - z toho dôvodu by bolo dobré, aby sme si na fóre dali rovnaké nicky ako máme aj v hre). ak by som so schvaľovaním registračky meškal, napíšte mi hneď správu v hre Wink

urobil som zatiaľ 3 sekcie:

aliancia - mala by byť určená pre veci týkajúce sa aliancie, napr. kto sme, aliančné partnerstvá, tu by sme mohli rozoberať útoky na nás, naše útoky na iných, vojny...
otázky a odpovede - pre veci o hre, nápady, otázky...
srandičky, hobby - voľný priestor, vtipy, záľuby, čokoľvek

v každej sekcii má každý možnosť vytvárať nové témy a odpovedať na všetky príspevky, ktoré v nich budú (dúfam, že to funguje Wink )
novú tému založíte kliknutím na "NEW TOPIC". ak chcete reagovať na nejaky príspevok, kliknete na "POST REPLY", alebo tiež na "QUOTE", týmto budete aj ten príspevok citovať. plus je tu aj možnosť urobiť minianketu, teda novú tému s hlasovaním.

zatiaľ je to v začiatkoch, všetko sa dá upraviť, ak bude treba, uvidíme, ako sa to uchytí . Shocked napíšte please, čo by ste tu chceli mať, aké sekcie, témy a tak, ešte sa to môže kedykoľvek dolaďovať.
tak, všetko dobré a veľa zábavy Wink
loocas
loocas
Admin
Admin

Počet príspevkov : 172

https://alianciakai.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

vitajte vo fóre ally KAI Empty nová doba

Odoslať  and1 Po marec 30, 2009 3:47 pm

Zdravim,
kedze sa tu teraz nachadzaju clenovia z roznych kutov ikariamu, tak by som vas rad poprosil aby ste si v profile do kolonky Aliancia napisali u koho sa momentalne nachadzate !!!
vdaka...
and1
and1
A(n)dmin ! ! !
A(n)dmin ! ! !

Počet príspevkov : 209
Location : ZH

Návrat hore Goto down

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.